Стіл комп'ютерний, письмовий стіл ST-0023 від Moreli

- В наявності
- Код: ST-0023
1 586 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 76 см
● Глибина 50 см
● Ширина 80 см
Вага: 15.5 кг
Кольори : Бетон, Білий, Венге Темний, Дуб Сонома, Антрацит
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 76 см
● Глибина 50 см
● Ширина 80 см
Вага: 15.5 кг
Кольори : Бетон, Білий, Венге Темний, Дуб Сонома, Антрацит
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стіл SТ0023 - це зручний і елегантний вибір для вашого робочого або навчального простору. Його компактні розміри і стильний дизайн роблять його ідеальним для будь-якого інтер'єру. Він стане надійним помічником у ваших робочих справах або просто відмінним місцем для творчості і навчання.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 800 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Білий, Бетон, Венге темний, Дуб сонома |
- Ціна: 1 586 ₴


