Стіл комп'ютерний на 3 ящика, письмовий стіл MX-0003 від Moreli

- В наявності
- Код: MX-0003
5 695 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 75.5 см
● Глибина 60 см
● Ширина 120 см
Вага: 55 кг
Кольори : Бетон, Антрацит, Білий, Венге Темний, Дуб Сонома, Аппалачі, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 75.5 см
● Глибина 60 см
● Ширина 120 см
Вага: 55 кг
Кольори : Бетон, Антрацит, Білий, Венге Темний, Дуб Сонома, Аппалачі, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стіл MX0003 - це втілення сучасного дизайну та функціональності. Його простий, але елегантний дизайн ідеально підходить для будь-якого приміщення, чи то домашній офіс або вітальня. Його міцна конструкція та високоякісні матеріали забезпечать надійність і довговічність. Завдяки просторій робочій поверхні ви з легкістю зможете вмістити всі необхідні речі для комфортної роботи чи навчання. Стіл MX0003 - це не просто меблі, а частина вашого простору, що виражає ваш стиль та допомагає досягти більшої продуктивності.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип столу | Лівий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 55 кг |
| Висота | 755 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1200 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Білий, Бетон, Венге темний, Дуб сонома |
- Ціна: 5 695 ₴



