Стіл компʼютерний з двома тумбами, стіл письмовий T-228 від Moreli

- В наявності
- Код: T-228
5 199 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 75.8 см
● Глибина 60 см
● Ширина 158 см
Вага: 63 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори): Антрацит, Аппалачі, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома, Білий
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 75.8 см
● Глибина 60 см
● Ширина 158 см
Вага: 63 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори): Антрацит, Аппалачі, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома, Білий
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стіл комп'ютерний Т228 - це втілення зручності, стилю та якості. Завдяки своїм розмірам і великою робочою поверхнею ви отримаєте максимальний комфорт під час роботи або навчання. Його міцна конструкція і високоякісні матеріали забезпечать довговічність і надійність. З великим вибором кольорів ви зможете легко підібрати стіл, який ідеально впишеться у ваш інтер'єр та виражатиме ваш стиль.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 63 кг |
| Висота | 758 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1580 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Аппалачі, Білий, Бетон, Венге темний, Дуб сонома |
- Ціна: 5 199 ₴


