Стіл компʼютерний підвісний на 2 шухляди, стіл письмовий T-222 від Moreli

- В наявності
- Код: T-222
2 197 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 16 см
● Глибина 50 см
● Ширина 120 см
Вага: 25 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори): Антрацит, Аппалачі, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома, Білий
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 16 см
● Глибина 50 см
● Ширина 120 см
Вага: 25 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори): Антрацит, Аппалачі, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома, Білий
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стіл комп'ютерний підвісний Т222 - це втілення мінімалізму та стилю. Завдяки своїй компактній конструкції і підвісному дизайну він ідеально підходить для приміщень з обмеженим простором. Його елегантний зовнішній вигляд і вишукані кольори дозволять легко впроваджувати його в будь-який інтер'єр, надаючи робочому місцю сучасний та стильний вигляд.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1200 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
- Ціна: 2 197 ₴


