Тумба під взуття у прихожу ST-0021 від Moreli

- В наявності
- Код: ST-0021
3 071 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 120 см
● Глибина 28 см
● Ширина 59 см
Вага: 24.5 кг
Кольори : Білий, Венге Темний, Антрацит, Антрацит/Білий, Бетон, Бетон/Білий, Венге Темний/Білий, Дуб Сонома, Дуб Сонома/Білий
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 120 см
● Глибина 28 см
● Ширина 59 см
Вага: 24.5 кг
Кольори : Білий, Венге Темний, Антрацит, Антрацит/Білий, Бетон, Бетон/Білий, Венге Темний/Білий, Дуб Сонома, Дуб Сонома/Білий
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Тумба під взуття ST0021: практична та стильна, ідеально підходить для зберігання взуття у передпокої або коридорі. Ця тумба має декілька відділень для різноманітного взуття, що дозволяє зберегти порядок та доступність. Її компактний та ефективний дизайн максимізує використання простору, а сучасний вигляд легко вписується в будь-який інтер’єр, забезпечуючи функціональність та естетичну привабливість.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Колір | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Дуб сонома + білий, Дуб сонома, Бетон + білий , венге темний, Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість полиць (відділів) для взуття | 3 шт. |
- Ціна: 3 071 ₴


