Комод для дому з 3 шухлядами та полицею K-0001 від Moreli

- Під замовлення
- Код: K-0001
Відправка з 14 квітня 20263 726 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 90 см
● Глибина 45 см
● Ширина 80 см
Вага: 42 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 90 см
● Глибина 45 см
● Ширина 80 см
Вага: 42 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Комод K0001 - це прекрасний додаток до будь-якого інтер'єру. Зручний розмір та стильний дизайн роблять його ідеальним вибором для вітальні або спальні. Завдяки великій кількості місця для зберігання ви зможете легко організувати свої речі. Виготовлений з якісних матеріалів, комод K0001 буде служити вам протягом багатьох років, додаючи функціональність та елегантність вашому простору.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит, Аппалачі |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 3 726 ₴


