Тумба під телевізор у вітальню, сервант під ТВ K-0002 від Moreli

- Під замовлення
- Код: K-0002
Відправка з 14 квітня 20265 810 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 90 см
● Глибина 45 см
● Ширина 158 см
Вага: 74 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 90 см
● Глибина 45 см
● Ширина 158 см
Вага: 74 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Тумба K0002 - це чудовий вибір для вашої вітальні. Завдяки своїм компактним розмірам та стильному дизайну, вона ідеально підходить для розміщення телевізора та організації зони розваг. Велика кількість полиць і відділень дозволить зручно розмістити всі необхідні електронні пристрої, книги, декоративні предмети та інші речі. Виготовлена з високоякісних матеріалів, тумба TV/сервант K0002 гарантує довговічність та надійність. Є два варіанти, на ліву та на праву сторону.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 900 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Ширина тумби | 1580 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 5 810 ₴




