Тумба під ТВ у вітальню,тумба під телевізор, TV тумба K-0003 від Moreli

- Під замовлення
- Код: K-0003
Відправка з 14 квітня 20262 700 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 46 см
● Глибина 45 см
● Ширина 128 см
Вага: 39 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 46 см
● Глибина 45 см
● Ширина 128 см
Вага: 39 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Тумба під TV K0003 KUBA - ідеальний вибір для вашої вітальні. Завдяки своїй компактній конструкції та модному дизайну, вона забезпечить надійне розміщення вашого телевізора та збереже гармонію приміщення. Тумба виготовлена з високоякісних матеріалів, що гарантує її довговічність та зносостійкість. Є два варіанти, на ліву та на праву сторону.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 460 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Ширина тумби | 1280 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 700 ₴




