Шафа для одягу з шухлядами для вітальні та спальні K-0006 від Moreli

- Під замовлення
- Код: K-0006
Відправка з 14 квітня 202610 660 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 210 см
● Глибина 50 см
● Ширина 150 см
Вага: 134.5 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 210 см
● Глибина 50 см
● Ширина 150 см
Вага: 134.5 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Шафа K0006 KUBA - це втілення елегантності та практичності для вашої спальні. Завдяки її великим розмірам ви зможете легко організувати зберігання вашого одягу та аксесуарів. Вона має стильний дизайн і виготовлена з високоякісних матеріалів, що гарантує її довговічність і надійність. Шафа K0006 KUBA стане яскравим акцентом в вашій спальні, додаючи їй затишок і стиль.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2100 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 500 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит |
| Ширина | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 10 660 ₴

