Стелаж полиці для книг та декору з дверцятами PA-0003 від Moreli

- Під замовлення
- Код: PA-0003
Відправка з 14 квітня 20263 597 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 165 см
● Глибина 37 см
● Ширина 84 см
Вага: 36 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 165 см
● Глибина 37 см
● Ширина 84 см
Вага: 36 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стелаж PA0003 PAUL - це елегантне і практичне доповнення до вашого інтер'єру. Завдяки великій кількості полиць ви зможете зручно організувати зберігання книг, декоративних предметів, посуду та багато іншого. Завдяки своєму стильному дизайну та невеликому розміру, цей стелаж ідеально підійде як для вітальні, так і для спальні чи робочого простору. Виготовлений з високоякісних матеріалів, він гарантує довговічність та надійність.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стелаж |
| Тип етажерки | пряма |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 1650 мм |
| Глибина стелажу | 370 мм |
| Ширина стелажа | 840 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 597 ₴

