Тумба приліжкова з шухлядою для спальні M-0001 від Moreli

- Під замовлення
- Код: M-0001
Відправка з 14 квітня 20261 050 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 49 см
● Глибина 38 см
● Ширина 36 см
Вага: 11 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 49 см
● Глибина 38 см
● Ширина 36 см
Вага: 11 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Тумба M0001 - ідеальне рішення для вашої спальні. Завдяки своїм компактним розмірам вона легко впишеться поруч з вашим ліжком і забезпечить необхідне місце для зберігання книг, годинника, телефону та інших необхідних речей. Виготовлена з високоякісних матеріалів, ця тумба гарантує надійність та довговічність. Доступність у різних кольорах дозволить вам вибрати оптимальний варіант для вашого інтер'єру.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 49 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Ширина тумби | 36 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 050 ₴


