Тумба під телевізор навісна, тумба під TV/ТВ Nemo від Moreli

- Під замовлення
- Код: Nemo
Відправка з 14 квітня 20263 759 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір :
● Висота 36 см
● Глибина 40 см
● Ширина 180 см
Вага: 62 кг
Кольори : Аппалачі, Аппалачі/Бетон темний, Аппалачі/Бетон Стайл, Аппалачі/Бетон Тефра, Бетон Темний, Бетон Стайл, Бетон Тефра, Білий, Білий/Бетон Темний, Білий/Бетон Стайл, Білий/Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 36 см
● Глибина 40 см
● Ширина 180 см
Вага: 62 кг
Кольори : Аппалачі, Аппалачі/Бетон темний, Аппалачі/Бетон Стайл, Аппалачі/Бетон Тефра, Бетон Темний, Бетон Стайл, Бетон Тефра, Білий, Білий/Бетон Темний, Білий/Бетон Стайл, Білий/Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Навісна тумба під телевізор Nemo від Moreli створена для тих, хто цінує простір і стиль. Завдяки навісній конструкції, вона надає приміщенню легкості і не захаращує підлогу, дозволяючи зручно розмістити інші меблі або декор. Велика кількість доступних кольорів дозволяє легко підібрати тумбу, що гармонійно впишеться у ваш інтер'єр. Тумба має достатньо місця для зберігання медіа-пристроїв, кабелів та інших аксесуарів. Високоякісні матеріали і продуманий дизайн забезпечують її довговічність та зручність у користуванні.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 781 13 20
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 781 13 20
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Кронштейн для настінного кріплення телевізора | Так |
| Полиця | 1 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 360 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Ширина тумби | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 3 759 ₴


