Журнальний столик на ніжках від Moreli F-0014 Білий

- В наявності
- Код: F-0014-white
1 922 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
Висота 45 см
Глибина 50 см
Ширина 80 см
Вага: 18 кг
Колір : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Дуб Гранж Пісочний
Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Журнальний столик F-0014 від Moreli — лаконічний та універсальний вибір для сучасного інтер’єру. Компактний, стильний і функціональний, він ідеально підходить для вітальні, спальні чи зони відпочинку. Стільниця виконана з міцного ЛДСП, а надійні металеві ніжки забезпечують стабільність.
По оптовой информации звоните на номер:
0 (67) 897 57 75
Или пишите на почту: ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Или пишите на почту: ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 0 шт. |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Кількість коліщат | 0 шт. |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 18 кг |
| Висота столика | 450 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Довжина столика | 800 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість коліщаток | 0 шт. |
- Ціна: 1 922 ₴

