Комод з трьома шухлядами на ніжках від Moreli F-0008 Білий

- В наявності
- Код: F-0008-white
4 068 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 81 см
● Глибина 40 см
● Ширина 90 см
Вага: 41 кг
● Висота 81 см
● Глибина 40 см
● Ширина 90 см
Вага: 41 кг
Колір : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Дуб Гранж Пісочний
Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Комод Moreli F-008 — це стильний і практичний предмет меблів, який чудово підійде для вітальні, спальні або дитячої кімнати. Завдяки сучасному дизайну та високоякісним матеріалам він стане не лише зручним місцем для зберігання, але й елегантною частиною інтер'єру. Три місткі шухляди забезпечують достатньо простору для зберігання одягу, білизни, документів або інших особистих речей, допомагаючи підтримувати порядок у приміщенні. Витончені ніжки додають комоду легкості й дозволяють легко прибирати під ним, забезпечуючи практичність у догляді за оселею. Виготовлений з міцного ламінованого ДСП, стійкого до подряпин і зносу, що гарантує тривалий термін служби. Комод Moreli F-008 — це ідеальне рішення для зберігання речей із збереженням стилю та організованості у вашій оселі.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 81 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 90 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 4 068 ₴

