Обідній стіл на кухню або вітальню SK-0001 від Moreli

- В наявності
- Код: SK-0001
1 660 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 78 см
● Глибина 70 см
● Ширина 110 см
Вага: 20.5 кг
Колір : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра, Дуб Сонома, Венге темний, Антрацит, Бетон
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Обідній стіл SK-0001 від Moreli – стильне рішення для кухні чи вітальні, що поєднує сучасний дизайн та практичність. Виготовлений із міцного ламінованого ДСП, стіл забезпечує довговічність та стійкість. Його універсальний вигляд гармонійно доповнить будь-який інтер'єр, створюючи комфортну атмосферу для щоденних обідів і зустрічей із близькими.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття | Без покриття |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Венге темний |
| Колір (відтінок) меблів | венге темний, Венге темний |
| Колір каркасу | Венге |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 20.5 кг |
| Висота столу | 780 мм |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Комплектація столу | |
| Висувний ящик | 0 шт. |
| Дверка | 0 шт. |
| Коліщата | Ні |
| Полиця | 0 шт. |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
- Ціна: 1 660 ₴

