Обідній стіл на кухню або вітальню з металевими ніжками SK-0002 від Moreli

- В наявності
- Код: SK-0002
1 665 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 73 см
● Глибина 70 см
● Ширина 110 см
Вага: 11.9 кг
Колір : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра, Дуб Сонома, Венге темний, Антрацит, Бетон
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Обідній стіл SK-0002 від Moreli – чудове рішення для кухні чи вітальні, що поєднує сучасний стиль і надійність. Стіл оснащений міцними металевими ніжками, які забезпечують стабільність і довговічність, а якісна стільниця додає практичності у використанні. Цей стіл стане функціональним елементом вашого інтер'єру, створюючи затишну атмосферу для обідів та зустрічей з близькими.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття | Без покриття |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір каркасу | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 11.9 кг |
| Висота столу | 730 мм |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Комплектація столу | |
| Висувний ящик | 0 шт. |
| Дверка | 0 шт. |
| Коліщата | Ні |
| Полиця | 0 шт. |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал, ламінована ДСП |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
- Ціна: 1 665 ₴

