Полиця настінна в стилі лофт від Moreli XT-28 трикутник

- В наявності
- Код: XT-28
1 190 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 21 см
● Ширина 80 см
● Глибина 29 см
Вага: 4 кг
Кольори (+ колір кріплення білий або чорний): Антрацит, Бетон, Білий, Венге, Дуб Сонома, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 21 см
● Ширина 80 см
● Глибина 29 см
Вага: 4 кг
Кольори (+ колір кріплення білий або чорний): Антрацит, Бетон, Білий, Венге, Дуб Сонома, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Полиця XT (трикутник) є унікальним рішенням для створення оригінального інтер'єру вашого приміщення. Її трикутна форма додасть цікавості і стилю до вашого простору, а різноманітність кольорів дозволить легко інтегрувати полицю в будь-який інтер'єр. Вона може бути використана як для виставлення декоративних предметів, так і для функціонального зберігання речей. Оберіть розмір і колір, щоб створити власний стильний акцент у вашому приміщенні. Полиця XT (трикутник) від Moreli - це вишуканий і естетичний елемент вашого інтер'єру!
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 210 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 290 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність дверцят | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Колір | Антрацит |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 800 мм |
| Колір кріплення | Білий |
- Ціна: 1 190 ₴

