Підставка під взуття з полицями Т-13 від Moreli Дуб Сонома

- В наявності
- Код: T-13
919 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Размер:
● Висота 114.4 см
● Глубина 26.7 см
● Ширина 28 см
Вага: 8.5 кг
Колір: Бетон, Антрацит, Білий, Венге Темний, Дуб Сонома
Производитель : Moreli/Украина
● Висота 114.4 см
● Глубина 26.7 см
● Ширина 28 см
Вага: 8.5 кг
Колір: Бетон, Антрацит, Білий, Венге Темний, Дуб Сонома
Производитель : Moreli/Украина
Описание : Підставка під взуття з полицями Т-13 від Moreli – стильне та функціональне рішення для зберігання взуття. Компактний дизайн з відкритими полицями забезпечує зручний доступ та оптимізує простір у передпокої. Виготовлена з якісного ламінованого ДСП, що гарантує довговічність та естетику. Ідеально підходить для сучасного інтер'єру.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер:
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту: ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 8 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 267 мм |
| Висота | 1144 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість полиць (відділів) для взуття | 8 шт. |
- Ціна: 919 ₴



