Тумба під телевізор у вітальню, тумба під ТВ, TV тумба GT-0106 від Moreli Білий

- В наявності
- Код: GT-0106
1 935 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 36 см
● Глубина 40 см
● Ширина 140 см
Вес: 29.5 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге темний
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 36 см
● Глубина 40 см
● Ширина 140 см
Вес: 29.5 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге темний
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стильна й практична TV тумба GT-0106 від Moreli створена для сучасних віталень. Вона ідеально впишеться в будь-який інтер’єр, додаючи світла та простору. Місткі полиці й відділення забезпечать зручне розміщення техніки, аксесуарів чи декоративних елементів. Надійні матеріали гарантують довговічність і стійкість до навантажень.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 360 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 935 ₴



