Шафа розпашна на 4 дверки з штангами та шухлядами R-0008 від Moreli Білий

- В наявності
- Код: R-0008/26-white
15 177 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 210-250 см
● Глибина 57 см
● Ширина 196.8 см
Вага: 192-281 кг
Кольори: Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб Гранж Пісочний, Дуб Кверкус, Зелений Димчастий, Кашемір
Виробник: Moreli/Украина
● Висота 210-250 см
● Глибина 57 см
● Ширина 196.8 см
Вага: 192-281 кг
Кольори: Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб Гранж Пісочний, Дуб Кверкус, Зелений Димчастий, Кашемір
Виробник: Moreli/Украина
Опис: Шафа розпашна R-0008 від Moreli — стильне та функціональне рішення для вашого інтер'єру. Завдяки чотирьом дверцятам і двом штангам для вішаків, шафа ідеально підходить для зберігання як одягу на плечиках, так і аксесуарів. Додатково з часом можна встановити антресоль яка забезпечує додатковий простір для сезонних речей. Також можна встановити одну або дві пари шухляд які допоможуть організувати білизну та дрібнички. Петлі з дотягувачем PremiumLine з 3D-регулюванням забезпечують плавне та безшумне закривання.
Телескопічні (кулькові) направляючі шухляд гарантують довговічність механізмів. Регульовані ніжки дозволяють встановити шафу навіть на нерівній підлозі.
Телескопічні (кулькові) направляючі шухляд гарантують довговічність механізмів. Регульовані ніжки дозволяють встановити шафу навіть на нерівній підлозі.
За гуртовою інформацією телефонуйте на номер:
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту: ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту: ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2100 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 570 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Ширина | 1968 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця для взуття | 4 шт. |
| Полиця для білизни | 2 |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Глибина шафи | 570 мм |
| Ширина шафи | 1968 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | метал |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 15 177 ₴


