Шафа розпашна на 4 дверки з полицями, штангою та шухлядами R-00010 від Moreli Білий

- В наявності
- Код: R-0010/26-white
14 990 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 210-250 см
● Глибина 57 см
● Ширина 196.8 см
Вага: 174-263 кг
Кольори: Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб Гранж Пісочний, Дуб Кверкус, Зелений Димчастий, Кашемір
Виробник: Moreli/Украина
● Висота 210-250 см
● Глибина 57 см
● Ширина 196.8 см
Вага: 174-263 кг
Кольори: Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб Гранж Пісочний, Дуб Кверкус, Зелений Димчастий, Кашемір
Виробник: Moreli/Украина
Опис: Шафа розпашна R-0010 від Moreli — елегантне і функціональне рішення для зберігання одягу та аксесуарів. Завдяки чотирьом дверцям, штанзі для одягу та містким полицям, вона дозволяє зручно організувати простір у гардеробі, спальні чи передпокої. Штанга для вішаків і полички забезпечують ефективне використання простору для різноманітних речей. Петлі з дотягувачем PremiumLine з 3D регулюванням гарантують плавне та безшумне закривання дверей. Телескопічні направляючі забезпечують зручність при відкриванні ящиків. Додатково можна встановити антресоль яка дозволяє організувати простір зверху шафи. Також одна або дві додаткові пари шухляд допоможуть організувати простір для дрібниць. Ніжки з регулюванням висоти дозволяють ідеально вирівняти шафу на будь-якій поверхні.
Надійність, якість і стиль в кожній деталі!
Надійність, якість і стиль в кожній деталі!
За гуртовою інформацією телефонуйте на номер:
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту: ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту: ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2100 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 570 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Ширина | 1968 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця для взуття | 4 шт. |
| Полиця для білизни | 6 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Глибина шафи | 570 мм |
| Ширина шафи | 1968 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | метал |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 14 990 ₴


