Шафа розпашна на одну дверку з полицями R-0011 від Moreli Білий

- В наявності
- Код: R-0011-white
5 400 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 210-250 см
● Глубина 57 см
● Ширина 51.8 см
Вага: 67-83 кг
Колір: Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб Гранж Пісочний, Дуб Кверкус, Зелений Димчастий, Кашемір
Виробник: Moreli/Украина
● Висота 210-250 см
● Глубина 57 см
● Ширина 51.8 см
Вага: 67-83 кг
Колір: Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб Гранж Пісочний, Дуб Кверкус, Зелений Димчастий, Кашемір
Виробник: Moreli/Украина
Опис : Шафа розпашна R-0011 від Moreli — стильне та функціональне рішення для гардеробу, спальні чи передпокою. Компактна ширина дозволяє раціонально використовувати простір, а місткі полиці забезпечують зручне зберігання речей. Виготовлена з міцного ЛДСП, оснащена петлями з дотягувачем, що гарантують плавне та безшумне закривання дверей. Регульовані ніжки дозволяють легко адаптувати шафу до будь-якої поверхні. Можливість вибору лівого чи правого відкривання для вашої зручності. Опціонально можна додати антресоль, розширюючи простір для зберігання.
Ідеальний вибір для організованого та стильного інтер’єру!
За оптовою інформацією телефонуйте на номер:
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту: ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2100 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 570 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Ширина | 518 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Полиця для білизни | 6 |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Глибина шафи | 570 мм |
| Ширина шафи | 518 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | метал |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 5 400 ₴


