Сповивальний комод, сповивальний стіл.

- Під замовлення
- Код: А-42
Відправка з 10 квітня 20263 959 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота комода | 103 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Кількість висувних шухляд | 1 шт. |
| Кількість дварок | 2 шт. |
| Кількість коліщаток | 4 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Немає |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Покриття | Лак |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Колір | Вибрати колір |
| Ширина комода | 72 см |
- Ціна: 3 959 ₴






