Ліжко односпальне

- Під замовлення
- Код: КТ-573.1
Відправка з 07 квітня 20263 497 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 70 см |
| Довжина ліжка | 203 см |
| Ширина ліжка | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 70 см |
| Довжина спального місця | 203 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 3 497 ₴






