Шафа в кімнату, у спальню, передпокій з ДСП, МДФ

- Під замовлення
- Код: Ш-1467
Відправка з 07 квітня 20264 299 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 1930 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 360 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Ширина | 680 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для взуття | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 4 299 ₴





