Шафа для одягу двостулкова шафа з полицями, для спальні, офісу передпокою ДСП

- В наявності
- Код: А-85
3 699 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 1824 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 370 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий, Дуб сонома, Венге |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для взуття | 7 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 3 699 ₴










