Набір навісних полиць на стіну з ДСП у спальню, ванну та кухню (3 шт.)

- В наявності
- Код: А-37
846 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 150 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Сірий, Венге |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 150 мм |
| Матеріал виготовлення навісної полиці | ламінована ДСП |
| Тип навісної полиці | пряма |
| Тип призначення | Набір навісних полиць на стіну з ДСП у спальню, ванну та кухню (3 шт.) |
- Ціна: 846 ₴










