Тумба підлогова шафка під умивальник у ванну кімнату з ДСП

HOT PRISE
- В наявності
- Код: А-52
2 209 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 20.6 кг |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дверка | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип відкривання дверки | лівосторонній |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація | |
| Висувна корзина | 3 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 608 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Повне висування скриньки | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 600 мм |
| Колір | Вибрати колір |
| Тип призначення | Підлогова тумба шафка під умивальник у ванну кімнату з ДСП |
- Ціна: 2 209 ₴







