Комод на 5 ящиків ДСП у спальню, ванну, кухню

- В наявності
- Код: А-91
2 697 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 106 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Ширина комода | 41 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 2 697 ₴









