Навісна приліжкова тумба

- В наявності
- Код: А-102
1 049 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий, Дуб сонома, Венге |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 15 см |
| Глибина тумби | 37 см |
| Ширина тумби | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 1 049 ₴










