Ліжко двоспальне

- Під замовлення
- Код: КТ-574.1
Відправка з 07 квітня 20264 899 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття | Лак |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 60 см |
| Довжина ліжка | 203 см |
| Ширина ліжка | 180 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 4 899 ₴







