Стіл журнальний, кавовий столик, столик до вітальні

- В наявності
- Код: А-69
1 649 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Венге + Білий, Венге, Венге + білий, Дуб сонома + білий, Дуб сонома, Білий, Сірий |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 19 кг |
| Висота столика | 41 мм |
| Глибина столика | 53 мм |
| Довжина столика | 91 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 1 649 ₴










