Стелаж для дому, полиця для книг, стелаж для книг із ДСП

- В наявності
- Код: А-40
2 349 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Сірий, Венге |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 34.5 кг |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Висота шафи | 1430 мм |
| Глибина шафи | 290 мм |
| Ширина шафи | 1424 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 2 349 ₴










