Стіл Туалетний у ванну, спальню з ДСП, столик косметичний

- В наявності
- Код: А-81
2 499 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 63 см |
| Ширина дзеркала | 39 см |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 75 см |
| Глибина столика | 48 см |
| Довжина столика | 110 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 2 499 ₴










