Полиця навісна з дзеркалом, шафка у ванну, вологостійкий ДСП

- В наявності
- Код: А-23
1 949 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 794 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 212 мм |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Тип | Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 949 ₴









