Тумба шафа під умивальник, тумба під раковину, комод під раковину

- В наявності
- Код: А-7
1 749 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 14.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дверка | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 1 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 6 шт. |
| Тип відкривання дверки | правосторонній |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 600 мм |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 1 749 ₴








