Шафа під умивальник із полицями Тумба шафа під умивальник, тумба під раковину, комод під раковину

- В наявності
- Код: А-65
1 599 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Вага | 15.3 кг |
| Дверка | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 1 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 556 мм |
| Глибина | 311 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 600 мм |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 1 599 ₴









