Полиця кутова для книг настінна, навісні полиці з ДСП-полички в спальню, ванну, кухню

- В наявності
- Код: А-45
1 149 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ярусів (полиць) | 5 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Сірий, Венге |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота полиці | 122.5 см |
| Глибина полиці | 200 мм |
| Кількість рівнів | 5 |
| Стать | Унісекс |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Колір | Вибрати колір |
| Ширина (довжина) полиці | 200 мм |
- Ціна: 1 149 ₴










