Ліжко двоспальне

- Під замовлення
- Код: А-30
Відправка з 07 квітня 20264 202 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х200 |
| Стан | Новий |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 52 см |
| Довжина ліжка | 203 см |
| Ширина ліжка | 94 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 53 кг |
| Вікова група | Для дітей і дорослих |
| Висота | 52 мм |
| Довжина: | 203 мм |
| Тип ліжка | 2-ярусна |
| Колір | Вибрати колір |
| Ширина | 94 мм |
- Ціна: 4 202 ₴





