Cтол письмовий, комп'ютерний, працівник з ДСП, МДФ.

- В наявності
- Код: А-43
2 070 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 75 мм |
| Глибина | 48 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 110 мм |
| Колір | Вибрати колір |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Венге, Дуб сонома, Сірий |
- Ціна: 2 070 ₴









