Стелаж у кімнату, у спальню, передпокій з ДСП, МДФ

- В наявності
- Код: А-3
2 049 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх полиць | 1 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Тип меблів | стелаж для документів |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота шафи | 155 см |
| Глибина шафи | 30 см |
| Ширина шафи | 60 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 049 ₴




