Комплект Стелажів у кімнату, у спальню, передпокій з ДСП, МДФ

- В наявності
- Код: А-105
2 149 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 1200 мм |
| Глибина | 296 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Да |
| Кількість ніжок | 8 шт. |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Настінний кріплення | Немає |
| Тип мебели | полиця |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма полиці | пряма, кутова, кутова фігурна |
| Форма етажерки | кутова |
| Колір | Вибрати колір |
| Ширина | 590 мм |
- Ціна: 2 149 ₴





