Пенал у кімнату, у спальню, передпокій з ДСП, МДФ

- В наявності
- Код: А - 54
3 697 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 12 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | шафа |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма пенала | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма шафи | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 3 697 ₴




