Тумба ТВ Vienna 140 см під Телевізор, у вітальню, спальню під tv 1401х480х416 мм

- Немає в наявності
- Код: GF-Vienna 140
3 299 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 15 міс |
| Максимальна діагональ телевізора | 80 дюйм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 480 мм |
| Глибина тумби | 416 мм |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП, загартоване скло |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 3 299 ₴







