Стіл - підставка під стелаж Стол письмовий, комп'ютерний, працівник з ДСП, МДФ.

- В наявності
- Код: А-82 + А-83
4 544 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 19.5 кг |
| Висота | 743 мм |
| Глибина | 664 мм |
| Довжина | 1450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1450 мм |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 4 544 ₴







