Шафа пенал універсальна підлогова закрита у ванну кімнату кухню спальня вологостійкий

- В наявності
- Код: А-5
2 087 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 4 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Тип меблів | пенал |
| Тип встановлення | Підлогова, Навісна (настінна) |
| Форма пенала | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма шафи | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Колір |
| Тип призначення | Універсальна підлогова закрита шафа пенал у ванну кімнату кухню спальня |
- Ціна: 2 087 ₴










