Шафа розпашна на 3 дверки зі штангою, полицями та шухлядами R-0016 від Moreli Білий

- В наявності
- Код: R-0016/26-white
12 902 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 210-250 см
● Глибина 57 см
● Ширина 148.4 см
Вага: 133-181.5 кг
Кольори: Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб Гранж Пісочний, Дуб Кверкус, Зелений Димчастий, Кашемір
Виробник: Moreli/Украина
● Висота 210-250 см
● Глибина 57 см
● Ширина 148.4 см
Вага: 133-181.5 кг
Кольори: Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб Гранж Пісочний, Дуб Кверкус, Зелений Димчастий, Кашемір
Виробник: Moreli/Украина
Опис: Шафа розпашна R-0016 від Moreli — універсальне рішення для зберігання одягу та аксесуарів. Оснащена місткими полицями та штангою для вішаків, що дозволяє зручно організувати простір. Виготовлена з ЛДСП, що забезпечує довговічність і надійність. Петлі з дотягувачем гарантують плавне та безшумне закривання дверей. Завдяки трьом дверцятам шафа є місткою, але при цьому компактною. Опціонально можна додати антресоль або шухляди для розширення можливостей зберігання. Телескопічні (кулькові) направляючі шухляд гарантують довговічність механізмів. Регульовані ніжки дозволяють встановити шафу навіть на нерівній поверхні.
Практичність, якість і стиль у кожній деталі!
За гуртовою інформацією телефонуйте на номер:
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту: ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту: ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2100 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 570 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Ширина | 1484 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 7 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Глибина шафи | 570 мм |
| Ширина шафи | 1484 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | метал |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 12 902 ₴


