Тумба під телевізор з дверцятами TV Moreli T-205

- В наявності
- Код: T-205
3 120 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 43 см
● Глибина 45 см
● Ширина 150 см
Вага: 30 кг
Кольори : Антрацит/білий, Бетон/білий, Венге/білий, Сонома/білий, Білий
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 43 см
● Глибина 45 см
● Ширина 150 см
Вага: 30 кг
Кольори : Антрацит/білий, Бетон/білий, Венге/білий, Сонома/білий, Білий
Виробник : Moreli/Україна
Опис : ТВ-тумба Moreli T205 помістить на собі плоский телевізор практично будь-якої діагоналі. Збоку в корпусі є дві полиці для мультимедіа системи, а зліва і по центру-дві закритих шафки для ТВ-аксесуарів.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Бетон, Дуб сонома + білий, Дуб сонома, Бетон + білий , Білий, Венге темний + білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 430 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Ширина тумби | 1500 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 4 шт. |
| Кронштейн для настінного кріплення телевізора | Ні |
| Поворотна стільниця для обертання телевізора | Ні |
| Полиця | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Антрацит/Білий |
- Ціна: 3 120 ₴


