Тумба під телевізор ТВ/ТV 4 шухляди Moreli T-223

- В наявності
- Код: T-223
3 965 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 53 см
● Глибина 40 см
● Ширина 140 см
Вага: 42 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори) : Білий, Дуб сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 53 см
● Глибина 40 см
● Ширина 140 см
Вага: 42 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори) : Білий, Дуб сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Сучасна, зручна тумба у вітальню під телевізор. Тумбочка Т-223 з інтегрованою ручкою оснащена 4 місткими ящиками для зберігання речей. Стиль тумби відповідає віянням моди та тенденціям. Великою перевагою тумби є її доступна ціна. Розміри тумби ідеальні для невеликої вітальні.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Бетон, Дуб сонома, Білий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Кронштейн для настінного кріплення телевізора | Ні |
| Поворотна стільниця для обертання телевізора | Ні |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 530 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Аппалачі |
- Ціна: 3 965 ₴


