Комод з прихованими ручками на три ящики Moreli T-214

- В наявності
- Код: T-214
3 253 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 75,5 см
● Глибина 40 см
● Ширина 80 см
Вага: 30.5 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори) : Білий, Дуб сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 75,5 см
● Глибина 40 см
● Ширина 80 см
Вага: 30.5 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори) : Білий, Дуб сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Модель «Т-214» Moreli має стильний зовнішній вигляд, тому гармонійно впишеться у будь-яку сучасну квартиру чи будинок. Корпус та фасад комода виготовлений із міцної та стійкої до механічних пошкоджень ДСП товщиною 16 мм. Це пояснює високі характеристики міцності виробу. Напрямні мають телескопічний вид, що говорить про їхню довговічність. Потайні ручки у фасадах додають особливої вишуканості виробу, не псуючи його зовнішній вигляд.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Бетон, Дуб сонома, Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 75.5 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Антраци/Білий |
- Ціна: 3 253 ₴



